"loving elegant large shoes"

Začínali jsme jako obchod specializovaný na elegantní dámskou obuv nabízenou hlavně ve větších velikostech. Na trhu jsme od ledna roku 2012.
Plně si uvědomujeme, že i ženy s větší velikostí obuvi si rády obují elegantní klasické lodičky, které potřebují ať již pro svůj “business look” nebo jen proto, že se jim líbí.
Zájem i o menší velikosti byl překvapením, ale jsme pyšná na to, že naše obuv se líbí i zákaznicím, které si mohou botky zakoupit naprosto kdekoliv. 
A tak u nás naleznete nyní dámské  velikostech 37 až 45. Vše, co obsahuje e-shop, máme skladem a připraveno k okamžitému odeslání.

Je důležité neusnout na vavřínech a tak obuv doplňujeme do nabídky průběžně, ne pouze několikrát do roka!
Totéž platí i o výrobcích. Náš obchod se stále rozrůstá a tak každou sezónu máme další nové dodavatele a modely. 

Snažíme se přiblížit nabídku poptávce našich zákaznic a tak neustále doobjednáváme další zboží a zástup lodiček se rozšířil i na řadu modelů balerínek, nižších bot až k volnočasovým modelům.

Pokud však potřebujete standardnější velikosti a pouze řešíte otázku kde sehnat originální, extravagantní, zajímavou, POHODLNOU a cenově dostupnou obuv, jste u nás také na správné adrese.

Nejvíce modelů Vám přinášíme ve velikostech 42 - 45. 

Abychom Vám dokázali nabídnout ty nejkvalitnější a nejzajímavější modely, několikrát do roka navštěvujeme mezinárodní veletrhy v Německu a Itálii, kde vybíráme obuv přímo od výrobců z celého světa. Obuv je hlavně ze Španělska, Portugalska, Brazílie, ale najdete u nás i boty např. z Dánska či od známých firem z Německa. Zároveň se specializujeme na limitované kolekce, které Vám však nabízíme za velmi příznivé a dostupné ceny. 

Naše modely proto nesou punc jedinečnosti, elegance a designu, který v obchodních řetězcích neuvidíte.

Garantujeme Vám, že některé modelové řady jsou edice speciálně pro CLICHÉ SHOES. Tyto modely jsme pro Vás navrhli a nechali ručně vyrobit  v nákladu čítajícícím maximálně dvě desítky párů. Máte tak absolutní jistotu, že se stejné botky potkají jen velmi vyjímečně.

Těšíme se na Vaši návštěvu, ať již na našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, a věříme, že Vám naší nabídkou uděláme radost.

Linda Vaňková CLICHÉ SHOES