Kupující  má právo v souladu s ust. § 1829 odst. 1 písm. a) Občanského zákoníku odstoupit od Smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží, a to bez jakékoliv sankce a bez uvedení důvodu. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, zašle nebo předá podnikateli bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel.

Vrátíme Vám celou částku z původní objednávky nebo dodáme jiný model i velikost, jak budete chtít. 

Zásilky zasílejte pouze na adresu CLICHÉ SHOES, Melounova 520/4, Praha 2, 12000.

Před odesláním nás, prosím, vždy neprodleně upozorněte na info@cliche-shoes.cz, že vracíte botky z objednávky číslo XY a Vaše číslo účtu.  

Když Vám odesíláme obuv, snažíme se boty zabalit tak, aby se o sebe nedřely a nepoškodily se. Poprosíme Vás při vracení zboží o totéž!

Pokud budete chtít vrátit platbu, připište nám i číslo Vašeho účtu. Samozřejmě nás můžete vyrozumnět i telefonicky či dopisem na kontaktech uvedených zde.

Zásilky nezasílejte na dobírku, takové zásilky nebudou převzaty. Stejně tak zásiky nebudou převzaty na jiné adrese než na Melounova ulice. Platbu vracíme pouze bankovním převodem do 14ti dnů po odbržení zboží zpět, zaslání platby zpět složenkou není možné. 

Zboží musí být v bezvadném stavu, nepoškozeno, neporušeno, nepoužito, včetně všech dokladů a doplňků (např. náhradních podpatků), původního obalu apod., schopno další distribuce. Součástí vracené zásilky musí být originál dokladu o koupi v našem obchodě. V případě, že vracíte pouze část dodaného zboží, přiložte kopii dokladu o zakoupení.

V případě, že vracíte nebo vyměňujete zakoupené zboží, prosím, nepište adresy přímo na krabice!

Když se rozhodnete dát nám vědět proč zboží nesedí, budeme jedině rádi. Na základě těchto informací můžeme doplňovat popisky na e-shopu. Může se také stát, že na základě této informace pro Vás najdeme jiné, vhodnější boty.

Kompletní obchodní podmínky naleznete zde