Dopravu na e-shopu můžete zvolit dopravu na území České republiky:

U objednávek nad 2.500 Kč dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma (prostřednictvím PPL) !!!!! 

 • PPL, + dobírka: poplatek 80 Kč, nad 2.500 Kč zdarma. Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky.
  Platba kurýrovi je možná v hotovosti nebo platební kartou. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst.
  Seznam výdejních míst PPL naleznete zde.

 • DPD + dobírkapoplatek 100 Kč. Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky. 
  Platba kurýrovi je možná v hotovosti nebo platební kartou. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst. 
  Seznam výdejních míst DPD naleznete zde

 • PPL po platbě předem bankovním převodem nebo online kartou je poplatek 60 Kč,  nad 2.500 Kč zdarma. Doručení je obvykle druhý až třetí pracovní den po obdržení Vaší platby. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst. 
  Seznam výdejních míst PPL naleznete zde.

 •  DPDpo platbě předem bankovním převodem nebo online kartou je poplatek 80 Kč. Doručení je obvykle druhý až třetí pracovní den po obdržení Vaší platby. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst. 
  Seznam výdejních míst DPD naleznete zde

 • Česká pošta, Balík do ruky jednotná částka za balík je 160 Kč, jak po platbě předem, tak na dobírku. Zásilky odesíláme pouze 1x týdně a to většinou v pátek.
     
 • Nad 2.500 Kč je doručení PPL zcela zdarma
  U objednávek nad 2.500 Kč dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma!!!!! 
  Po vyzkoušení obuvi nám napište na info@cliche-shoes.cz a domluvíme se na dnu, kdy by se Vám hodil zpětný svoz, zásilku vyzvedne kurýr. Tuto možnost nabízíme pouze při zpětném svozu pouze po ČR

 • Osobní převzetí na kamenné prodejně zdarma
   
 • Na Slovensko zasíláme zboží na dobírku Slovenskou poštou nebo PPL, poplatek 250 Kč (po platbě předem převodem nebo online kartou je poplatek 230 Kč). Podrobné podmínky zasílání do zahraničí, včetně informací o případném vrácení zboží ze zahraničí, naleznete v International delivery.

Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH.
Ceny jsou platné od 1. 3. 2021

Více o způsobu platby a kompletní obchodní podmínky.
Objednávky expedujeme většinou týž den, maximálně druhý pracovní den, po přijetí objednávky.