Dopravu na e-shopu můžete zvolit dopravu na území České republiky:

U objednávek nad 2.500 Kč dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma (pouze pro objednávky s dodáním PPL) !!!!! 

U objednávek nad 2.500 Kč máte dopravu směrem k Vám ZDARMA i prostřednictvím Zásilkovny nebo Balíkovny.

 • PPLNad 2.500 Kč doprava zdarma směrem k Vám, i případné vrácení k nám!
  U objednávek pod 2.500 Kč je cena dopravy v případě platby předem nebo kartou 60 Kč, v případě dobírky +20 Kč (celkem 80 Kč). 
  Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky. Platba kurýrovi je možná v hotovosti nebo platební kartou. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst.
  Seznam výdejních míst PPL naleznete zde.

 • Zásilkovna: Nad 2.500 Kč zdarma. 
  U objednávek pod 2.500 Kč je cena za dopravu na zvolenou Zásilkovnu v případě platby předem nebo kartou 60 Kč, nelze platit dobírkou. Zásilky odesíláme většinou každý pracovní den.

 • Balíkovna, Česká pošta: Nad 2.500 Kč zdarma. 
  U objednávek pod 2.500 Kč je cena za dopravu na zvolenou Balíkovnu v případě platby předem nebo kartou 60 Kč. Platba dobírkou není možná. Zásilky odesíláme většinou každý pracovní den.
  VELIKOST zásilky je přípustná 50x50x50 cm, tzn. dle velikosti obuvi jsme schopni najednou odeslat maximálně 3 páry nižších modelů. Více párů se musí dělit do více zásilek (bude zpoplatněno a předem konzultováno se zákazníkem!!!) nebo prostřednictví PPL .

 • DPD po platbě předem bankovním převodem nebo online kartou je poplatek 80 Kč, v případě dobírky +20 Kč (celkem 100 Kč). Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky.
  Platba kurýrovi je možná v hotovosti nebo platební kartou. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst.
  Seznam výdejních míst DPD naleznete zde

 • Česká pošta, Balík do ruky jednotná částka za balík je 160 Kč, jak po platbě předem, tak na dobírku. Zásilky odesíláme pouze 1-2x týdně a to nejdéle v pátek.

 • Nad 2.500 Kč je doručení a zpětný svoz PPL zcela zdarma
 • U objednávek nad 2.500 Kč máte dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma!!!!! 
  Po vyzkoušení obuvi nám napište na info@cliche-shoes.cz a domluvíme se na dnu, kdy by se Vám hodil zpětný svoz, zásilku vyzvedne kurýr nebo můžete využít přiloženého vratkového štítku a odevzdat balík na výdejním místě PPL.
  Tuto možnost nabízíme pouze při zpětném svozu pouze po ČR

 • Nad 2.500 Kč je doručení Balíkovnou a Zásilkovnou zcela zdarma
  U objednávek nad 2.500 Kč máte dopravu směrem k Vám zdarma!!!!! U této služby nelze zajistit zpětný svoz.

 • Osobní převzetí na kamenné prodejně zdarma
   
 • Na Slovensko zasíláme zboží Zásilkovnou=Packeta po platbě předem online kartou za cenu dopravného 100 Kč. Je možnost i na dobírku Slovenskou poštou nebo PPL, poplatek 250 Kč (po platbě online kartou je poplatek 230 Kč). Podrobné podmínky zasílání do zahraničí, včetně informací o případném vrácení zboží ze zahraničí, naleznete v International delivery.

Veškeré uvedené ceny jsou konečné.
Ceny jsou platné od 24. 8. 2023

Více o způsobu platby a kompletní obchodní podmínky.
Objednávky expedujeme většinou týž den, maximálně druhý pracovní den, po přijetí objednávky.