Dopravu na e-shopu můžete zvolit dopravu na území České republiky:

U objednávek nad 2.500 Kč dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma (pro objednávky s dodáním PPL) !!!!! 
U objednávek nad 2.500 Kč máte dopravu směrem k Vám ZDARMA i prostřednictvím Balíkovny.

 • PPL, + dobírka: poplatek 80 Kč, nad 2.500 Kč zdarma. Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky.
  Platba kurýrovi je možná v hotovosti nebo platební kartou. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst.
  Seznam výdejních míst PPL naleznete zde.

 • Balíkovna, Česká pošta: Cena za dopravu na Balíkovnu je v případě platby předem nebo kartou 60 Kč, v případě dobírky 80 Kč, nad 2.500 Kč je doprava zdarma. Zásilky odesíláme pouze 2x týdně, doba následného dodání je cca 3 dny VELIKOST zásilky je přípustná 50x50x50 cm, tzn. dle velikosti obuvi jsme schopni najednou odeslat maximálně 3 páry nižších modelů. Více párů se musí dělit do více zásilek (bude zpoplatněno a předem konzultováno se zákazníkem) nebo prostřednictví PPL .

 • DPD + dobírkapoplatek 100 Kč. Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky. 
  Platba kurýrovi je možná v hotovosti nebo platební kartou. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst. 
  Seznam výdejních míst DPD naleznete zde

 • PPL po platbě předem bankovním převodem nebo online kartou je poplatek 60 Kč,  nad 2.500 Kč zdarma. Doručení je obvykle druhý až třetí pracovní den po obdržení Vaší platby. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst. 
  Seznam výdejních míst PPL naleznete zde.

 •  DPDpo platbě předem bankovním převodem nebo online kartou je poplatek 80 Kč. Doručení je obvykle druhý až třetí pracovní den po obdržení Vaší platby. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst. 
  Seznam výdejních míst DPD naleznete zde

 • Česká pošta, Balík do ruky jednotná částka za balík je 160 Kč, jak po platbě předem, tak na dobírku. Zásilky odesíláme pouze 1-2x týdně a to nejdéle v pátek.
     
 • Nad 2.500 Kč je doručení PPL zcela zdarma
  U objednávek nad 2.500 Kč máte dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma!!!!! 
  Po vyzkoušení obuvi nám napište na info@cliche-shoes.cz a domluvíme se na dnu, kdy by se Vám hodil zpětný svoz, zásilku vyzvedne kurýr nebo můžete využít přiloženého vratkového štítku a odevzdat balík na výdejním místě PPL.
  Tuto možnost nabízíme pouze při zpětném svozu pouze po ČR

 • Nad 2.500 Kč je doručení Balíkovnou zcela zdarma
  U objednávek nad 2.500 Kč máte dopravu směrem k Vám zdarma!!!!! U této služby nelze zajistit zpětný svoz.

 • Osobní převzetí na kamenné prodejně zdarma
   
 • Na Slovensko zasíláme zboží na dobírku Slovenskou poštou nebo PPL, poplatek 250 Kč (po platbě předem převodem nebo online kartou je poplatek 230 Kč). Podrobné podmínky zasílání do zahraničí, včetně informací o případném vrácení zboží ze zahraničí, naleznete v International delivery.

Veškeré uvedené ceny jsou konečné.
Ceny jsou platné od 1. 3. 2021

Více o způsobu platby a kompletní obchodní podmínky.
Objednávky expedujeme většinou týž den, maximálně druhý pracovní den, po přijetí objednávky.