Dopravu na e-shopu můžete zvolit dopravu na území České republiky:

U objednávek nad 2.500 Kč dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma (pouze pro objednávky s dodáním PPL) !!!!! 

U objednávek nad 2.500 Kč máte dopravu směrem k Vám ZDARMA i prostřednictvím Zásilkovny nebo Balíkovny.

 • PPLNad 2.500 Kč doprava zdarma směrem k Vám, i případné vrácení k nám!
  U objednávek pod 2.500 Kč je cena dopravy v případě platby předem nebo kartou 60 Kč, v případě dobírky +20 Kč (celkem 80 Kč). 
  Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky. Platba kurýrovi je možná v hotovosti nebo platební kartou. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst.
  Seznam výdejních míst PPL naleznete zde.

 • Zásilkovna: Nad 2.500 Kč zdarma. 
  U objednávek pod 2.500 Kč je cena za dopravu na zvolenou Zásilkovnu v případě platby předem nebo kartou 60 Kč, nelze platit dobírkou. Zásilky odesíláme většinou každý pracovní den.

 • Balíkovna, Česká pošta: Nad 2.500 Kč zdarma. 
  U objednávek pod 2.500 Kč je cena za dopravu na zvolenou Balíkovnu v případě platby předem nebo kartou 60 Kč, v případě dobírky +20 Kč (celkem 80 Kč). Zásilky odesíláme většinou každý pracovní den.
  VELIKOST zásilky je přípustná 50x50x50 cm, tzn. dle velikosti obuvi jsme schopni najednou odeslat maximálně 3 páry nižších modelů. Více párů se musí dělit do více zásilek (bude zpoplatněno a předem konzultováno se zákazníkem!!!) nebo prostřednictví PPL .

 • DPD po platbě předem bankovním převodem nebo online kartou je poplatek 80 Kč, v případě dobírky +20 Kč (celkem 100 Kč). Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky.
  Platba kurýrovi je možná v hotovosti nebo platební kartou. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst.
  Seznam výdejních míst DPD naleznete zde

 • Česká pošta, Balík do ruky jednotná částka za balík je 160 Kč, jak po platbě předem, tak na dobírku. Zásilky odesíláme pouze 1-2x týdně a to nejdéle v pátek.

 • Nad 2.500 Kč je doručení a zpětný svoz PPL zcela zdarma
 • U objednávek nad 2.500 Kč máte dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma!!!!! 
  Po vyzkoušení obuvi nám napište na info@cliche-shoes.cz a domluvíme se na dnu, kdy by se Vám hodil zpětný svoz, zásilku vyzvedne kurýr nebo můžete využít přiloženého vratkového štítku a odevzdat balík na výdejním místě PPL.
  Tuto možnost nabízíme pouze při zpětném svozu pouze po ČR

 • Nad 2.500 Kč je doručení Balíkovnou a Zásilkovnou zcela zdarma
  U objednávek nad 2.500 Kč máte dopravu směrem k Vám zdarma!!!!! U této služby nelze zajistit zpětný svoz.

 • Osobní převzetí na kamenné prodejně zdarma
   
 • Na Slovensko zasíláme zboží Zásilkovnou=Packeta po platbě předem (kartou nebo převodem) za cenu dopravného 100 Kč. Je možnost i na dobírku Slovenskou poštou nebo PPL, poplatek 250 Kč (po platbě předem převodem nebo online kartou je poplatek 230 Kč). Podrobné podmínky zasílání do zahraničí, včetně informací o případném vrácení zboží ze zahraničí, naleznete v International delivery.

Veškeré uvedené ceny jsou konečné.
Ceny jsou platné od 24. 8. 2023

Více o způsobu platby a kompletní obchodní podmínky.
Objednávky expedujeme většinou týž den, maximálně druhý pracovní den, po přijetí objednávky.