Dopravu na e-shopu můžete zvolit dopravu na území České republiky:

U objednávek nad 2.500 Kč dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma!!!!! 

 • GeisPPL + dobírka: poplatek 80 Kč, nad 2.500 Kč zdarma. DOPORUČUJEME! Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky.
  Platba kurýrovi je možná v hotovosti nebo platební kartou. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst.
  Seznam výdejních míst Geis naleznete zde
  Seznam výdejních míst PPL naleznete zde.

   
 • DPD + dobírka: poplatek 135 Kč Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky.
  Platba kurýrovi pouze v hotovosti!
   
 • Geis, PPLpo platbě předem bankovním převodem nebo online kartou je poplatek 60 Kč,  nad 2.500 Kč zdarma. DOPORUČUJEME! Doručení je obvykle druhý až třetí pracovní den po obrdržení  Vaší platby. Pokud Vám nevyhovuje rozvozová doba, můžete si domluvit s kurýrem uložení Vaší zásilky na některém z výdejních míst. 
  Seznam výdejních míst Geis naleznete zde
  Seznam výdejních míst PPL naleznete zde.
   
 • DPD kurýr: po platbě předem bankovním převodem je poplatek 120 Kč. Doručení je následující den po odeslání zásilky. Obvykle je to tedy druhý až třetí pracovní den po zadání Vaší objednávky. 
   
 • Nad 2.500 Kč je doručení přepravní společností Geis nebo PPL zcela zdarma
  U objednávek nad 2.500 Kč dopravu a zpětný svoz nepadnoucího zboží zdarma!!!!! 
  Po vyzkoušení obuvi nám napište na info@cliche-shoes.cz a domluvíme se na dnu, kdy by se Vám hodil zpětný svoz, zásilku vyzvedne kurýr. Tuto možnost nabízíme pouze při zpětném svozu pouze po ČR

 • Osobní převzetí na kamenné prodejně zdarma
   
 • Na Slovensko zasíláme zboží na dobírku Slovenskou poštou, poplatek 250 Kč (po platbě předem převodem nebo online kartou je poplatek 230 Kč). Podrobné podmínky zasílání do zahraničí, včetně informací o případném vrácení zboží ze zahraničí, naleznete v International delivery.

Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH.
Ceny jsou platné od 15. 6. 2020

Více o způsobu platby a kompletní obchodní podmínky.
Objednávky expedujeme většinou týž den, maximálně druhý pracovní den, po přijetí objednávky.