Víme, že někdy není snadné se rozhodnout a zvolit ty "nej" boty rychle. I proto chceme, abyste se u nás necítily jen jako v obchodě, ale jako na návštěvě, kde si ani Váš pánský doprovod nebude připadat "odložen mezi regály".
Zastavte se prohodit pár slov a podívat na boty, které v Česku nikde jinde neuvidíte!

Naleznete nás na adrese Melounová 520/4, Praha 2

Otevírací doba:

POZOR, po dobu letních prázdnin je v pátky zavřeno

pondělí, úterý 10:00-13:00, 13:30-17:30
středa 10:00-13:00, 13:30-18:30
čtvrtek 10:00-13:00, 13:30-17:30
pátek: po dobu letních prázdnin je každý pátek ZAVŘENO
Po předchozí domluvě možnost otevřít dle Vašech časových možností kdykoliv.

sobota, neděle, st. svátky: po předchozí domluvě.

Jednu sobotu v měsíci míváme otevřeno, přesný datum uvádíme na této stránce.

Chápeme, že se může stát, že Vám naše prodejní doba nevyhovuje. Nevidíme v tom ale žádný problém!
Dejte nám proto vědět, kdy se Vám hodí návštěva našeho obchodu a my uděláme vše pro to, abychom nalezli společně termín, kdy pro Vás budeme v prodejně i mimo naši běžnou prodejní dobu.

Jak se k nám dostanete?

Metrem - linka C, stanice I. P. Pavlova. Vydáte se po Ječné ulici směrem dolů z kopce a naleznete nás cca 200 metrů od metra, prodejna je ve Vašem směru po levé straně, kolmá ulice na Ječnou. Na rohu, kde máte zabočit do leva, je zákaznické centum Samsung.
linka B, stanice Karlovo náměstí. Vydáte se po Ječné ulici směrem nahoru po pravé straně. Na rohu u Samsung zákaznického centra zahnete do prava a hned nás uvidíte.

Tramvají - linky 4, 6, 10, 16, 22, stanice Štěpánská nebo I.P.Pavlova. Vydáte se po Ječné ulici a na rohu u Samsung zákaznického centra zahnete do prava a hned nás uvidíte.

Autem - pro držitele rezidentských karet pro Prahu 2 je možnost zaparkovat v Melounově ulici přímo před obchodem (bývá tu volno), pro rezidenty Praha 1 v přilehlých uličkách.
Pokud nevlastníte rezidenstké karty, můžeme doporučit např. parkovací hodiny na Karlově náměstí nebo za rohem v Kateřinské a vydat se k nám pěšky či tramvají. 
Kompletní seznam možného parkování na zelené a oranžové zóně (parkovací hodiny) naleznete zde pro Prahu 1 a zde pro Prahu 2.