Chránič podpatků, černá, 3 páry - 3 velikosti

Chránič podpatků, černá, 3 páry - 3 velikosti
Model: Chránič podpatků, černá
Dostupnost: Na skladě
Cena: 149Kč

Co je PLASTIC FANTASTIC ?

Je to velmi odolný plastový materiál k ochraně podpatků dámské obuvi před jejich odřením při chůzi na dlažebních kostkách nebo štěrku, v zimě na ledových zmrazcích, při řízení auta, při šlápnutí na mřížované kryty na chodnících a pod.


PROBLÉM:


S odřenými podpatky se na našich chodnících a cestách setkává většina žen. Obuv může být již po několika krocích po dlažbě nenávratně esteticky poškozena. Výměna podpatků je přitom velmi finančně nákladná a pouhé zaretušování barvou estetický problém pouze zmírní, a to jen do další chůze po dlažbě. Také řada žen si nekoupí obuv s vysokými podpatky jen z tohoto důvodu, že se podpatky většinou během krátké doby odřou.


ŘEŠENÍ:

Plastic Fantastic z vysoce odolného plastu - buď v černém nebo průhledném provedení - se nasadí na podpatek, zahřeje horkým fénem a je HOTOVO. Plast vlivem tepla pevně přilne k podpatku a chrání jej před odřením.Jsou-li černé podpatky již odřené, Plastic Fantastic v černém provedení odřeniny spolehlivě překryje. Určeno k ochraně podpatků , jejichž obvod je max. 6 cm


NÁVOD NA POUŽITÍ:

1. Rozstřihněte danou velikost na 2 až 4 stejné kusy. 2. Nasaďte plastovou trubičku na podpatek tak, aby byla těsně nad patníkem obuvi. 3. Zahřejte horkým fénem - dokud plast nepřilne a pevně drží na podpatku. Plast sevysokým teplem stáhne okolo podpatku rovnoměrně bez záhybů nebo jiných nerovností. 4. Ochrana podpatku Plastic Fantastic se dá i lehce odstranit jejím opatrným naříznutím ostrým nožem.
  • Značka: Redo Your Shoe com.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:  • 1GW
  • 2pikolonis
  • 3zarobrenda
  • 4cristofoli
  • 5MARC

Sledujte nás také na Facebook
I nadměrná obuv může být krásná s CLICHÉ SHOES © 2019
Beky - pomáháme útulkům pro psy a kočky