Beky - pomáháme útulkům pro psy a kočky

CLICHÉ SHOES se zapojilo do pomoci útulkům pro psy a kočky prostřednictvím občanského sdružení Beky.

Sdružení Beky přináší několik projektů, které se snaží pomáhat zvířatům v útulcích. Mimo jiné projekty jako např. Obchůdek Druhá Šance a nebo Charitativní bazárek.

Pod heslem Pomozte nám pomáhat chceme pomáhat i my v CLICHÉ SHOES a vzali jsme si na starost a pod patronát Charitativní bazárek

Bazárek prodává to, co Vám doma leží a někde jinde bude potřebné. Získané peníze bezezbytku převádí na transparentní účet občanského sdružení Beky

Jak to celé funguje?

Pokud máte doma např. nepotřebné psí obojky, vodítka, deky nebo dobroty, co váš drahoušek prostě jen nechce, plyšáky, ale i hrnečky, korálky, náušnice či jiná zkrášlovadla, neváhajte a pošlete a nebo přineste je na adresu CLICHÉ SHOES, Melounova 520 / 4, Praha 2, 120 00. Na zásilku napište Beky. Pokud se k nám vypravíte osobně, podívejte se prosím na aktuální otevírací dobu sem (může se měnit).
Prosím, při výběru darovaných předmětů se zkuste řídit heslem ,,co bych si tak koupil/a já", uvítáme věci, které jsou ve stavu, že se dají prodat dál a někoho potěší :)

My vámi darované předměty nafotíme a umístíme na Facebook. Každý předmět u sebe bude mít cenu a bližší informace. V případě něčího zájmu o konktrétní předmět zájemce zašle zprávu buď přímo na FB nebo na beky@cliche-shoes.cz s odkazem na konkrétní předmět. Následně zájemci zašleme pokyny pro platbu a po obdržení platby pak i zakoupený předmět. Zboží na dobírku nezasíláme (šetříme tak i Vaše náklady na poštovné) a doručujeme prostřednictvím České pošty (odesíláme 2-3x týdně), či si pro zboží můžete přijít osobně na adresu CLICHÉ SHOES, Melounova 520 / 4, Praha 2, 120 00. Pokud se k nám vypravíte osobně, podívejte se prosím na aktuální otevírací dobu sem (může se měnit).

Ze získaných prostředků budou hrazeny např. operace a veterinární péče pro zvířata z útulků atd.. Příklady, kde OS Beky pomohlo, naleznete zde.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na beky@cliche-shoes.cz nebo na tel 603 822 979.

Děkujeme za Vaši pomoc a díky za zjistění, že je mezi námi ještě lidskost. 

Přidejte si nás na Facebook a pojďme udělat maličkostma velkou věc.

Linda Vaňková a ,,vořešice" Shadow, CLICHÉ SHOES

 

Sledujte nás také na Facebook
I nadměrná obuv může být krásná s CLICHÉ SHOES © 2019
Beky - pomáháme útulkům pro psy a kočky